Jóga na Havaji

Relaxačně ozdravný 1-3 týdenní pobyt u moře. Pro začátečníky i pokročilé.

Krásná tropická příroda, čistý vzduch nasycený vůní stromů a moře, cvičení, které tělo protáhne, plíce rozdýchá a ducha oživí. Každý den začnete nebo ukončíte lekcí jógy.

Image may contain: one or more people, ocean, sky, cloud, outdoor, nature and water

Cvičit se dá i na prkně a s pádlem v ruce. Zpevníte tak celé tělo!

Zažijte propojení jógy a pokud chcete i  surfovaní na vlnách Pacifiku na nejkrásnějších pláží ostrova Maui. Jedná se o paddleboarding. Je to vodní sport, při kterém stojíte na prkně, které je podobné surfovému. Do ruky dostanete pádlo, abyste se mohli ve vodě pohybovat. Výhodou tohoto sportu je, že při něm zapojujete celé tělo od lýtkových svalů na nohou, přes zádové, šikmé břišní i svaly na rukou. 

Na paddleboardu se sice stojí, přesto se tento sport řadí  k  "low impact" aktivitám. To jsou sportovní aktivity, kde nejsou tolik zatěžovány klouby, svaly a šlachy. Tato aktivita je tedy vhodná nejen pro děti a mladé lidi, ale i pro lidi ve starším věku nebo s nadváhou.  

Paddleboarding je skutečně vodáckou novinkou. Vznikl sice už v roce 1960 na Havaji, ale teprve nedávno se začal objevovat na řekách a jezerech. V  Čechách jste první paddleboardy mohli vidět teprve v roce 2010. Můžete se setkat i z dalšími názvy. V Čechách Pádlboard a v zahraničí je rozšířený název SUP (Stand Up Paddling). 


MEDITACE NA HAVAJI:

Plné soustředění

  • na současný okamžik
  • vědomé dýchání
  • čerpání energie
  • získání psychické síly i emoční stability

To vše se naučíme na našich speciálních meditačních workshopech na posvatných místech na Havaji!

HO'OPONOPONO 

Starodávné havajské učení plné lásky, pokory a míru. 

Inspirující cesta k vytvoření zdraví, hojnosti a klidu ve svém životě. Technika očištění sebe sama i svého okolí. V čem spočívá a kde se vzala? Jak ji uplatnit v dnešním moderním světě a každodenném životě? To vše se můžete dozvědět na praktickém semináři. 

No automatic alt text available.

https://www.facebook.com/Hooponopono-na-Havajskych-ostrovech-219764701562630/


Kontakt

Svatba na Havaji Lower Honoapiialani Rd.
Lahaina, 967 61
Maui, Hawaii

1- 808-264 6164
havaj-svatba@seznam.cz