Privátní zážitkové výlety s českou průvodkyní  na ostrově Maui:

 - výlety pohodlným klimatizovaným minivanem s kapacitou max. 6 osob

 - pro skupiny nad 6 osob nas kontaktujte: havaj-svatba@seznam.cz

- vhodné pro dobrodruhy i celou rodinu! Náročnost výletů přizpůsobíme vašim možnostem

- děti do 12 let zdarma ( děti do 7 let příplatek za dětskou autosedačku )

Fotka uživatele Havaj pruvodce.

Výlet s poznáním historie a přírodních krás ostrova Maui   3-4hod         Cena: $ 99/2os 

Uvidíme: tropickou přírodu Havaje, památky půvabného královského městečka a velrybářského centra Tichomoří LAHAINA, restauraci z filmu Forrest Gump, po cestě navštívíme kávové plantáže, serfařské zátoky, nejvetsí fikus - strom banyan na světě, uvidíme luxusní vily i bydlení místních, les jako z filmu AVATAR, strmé útesy, malé muzeum a staré havajské vězení postavené z korálu. 

Fotka uživatele Havaj pruvodce.

Okruh ostrovem Maui    5-7hod   Cena: $199/2os 

Než se ráno vydáme do hustých lesů údolí IAO, zastavíme se krátce v parku KEPANIWAI a prohlédneme si typické stavby hlavních národů, které na Havaji žijí. Pak nás již čeká samotné IAO VALLEY vyznačující se zejména dramatickými štíty, mezi nimiž vyniká pověstná JEHLA (Needle). Projdeme se bambusem a poté se již přesuneme na pobřeží, na lávová pole panenské pláže.

Fotka uživatele Havaj pruvodce.

Fotka uživatele Havaj pruvodce.

Okruh ostrovem Maui s vodopády  5-7hod   Cena: $ 199/2os

Uvidíme:  tropickou havajskou přírodu, serfařské zátoky, serfařské/westernové městečko, havajské mořske želvy, krásné pláže. Projdeme k několika vodopádům (celkem cca 1 hod. chůze) - možnost koupání.  Pak nás již čeká IAO VALLEY a uchvatné hory s dramatickými štíty. Možnost fakultativní jízdy na lanovce "zipline" či výletu vláčkem po plantáži.

Fotka uživatele Havaj pruvodce.

Fotka uživatele Havaj pruvodce.Fotka uživatele Havaj pruvodce.

Výlet pro dobrodruhy: Zorbing a lanovka zipline - zapad ostrova Maui  

 3-4 hod         Cena: $ 99/2os  + Aquaball & zipline $150/os

Aquaball - zorbing a lanovka - zipline v nejkrasnejsich horach zapadniho pobrezi ostrova Maui s nadhernym vyhledem na cele pobrezi, ocean a okolni ostrovy Lanai, Molokai a Kahoolawe. Zipline - na této lanové dráze vás čeká neuvěřitelná rychlost, adrenalin a zábava. Co je zip-line? Zip-line je adrenalinový sjezd po ocelovém laně neboli „lanovka“.

Celodenní výlet  - cesta do Hany  8-10 hod   Cena:    $ 355/2os 

Výlet do oblasti Hana. Pojedeme slavnou 80 km dlouhou silnicí, která je považována za nejvíce malebnou trasu na celé Havaji. Silnice se vine tropickou havajskou džunglí, na okraji strmých útesů, vedle vodopádů tekoucích po skalních stěnách. Skládá se z cca 620 zatáček a vede přes 59 úzkých kamenných mostů. Přejezd trvající kolem 3-4 hodin (v každém směru) poskytuje mnoho nezapomenutelných zážitků! V programu: stylové městečko surfařů Paia a surfařská zátoka Ho'okipa, úchvatný poloostrov Ke'anae, koupání na černé lávove pláži Wai'anapanapa, duhové stromy, bambusový les, lávový tunel. Možnost prohlídky PI'ILANIHALE HEIAU, největšího chrámu v celé Polynésii (vstupné $10/os, děti do 12 let zdarma)

Fotka uživatele Havaj pruvodce.

Fotka uživatele Havaj pruvodce.


Fotka uživatele Havaj pruvodce.

Fotka uživatele Havaj pruvodce. 

Fotka uživatele Havaj pruvodce.

 

S připojením 3 hodinového treku deštnym pralesem k nejvyššímu vodopádu na Maui a prodloužení trasy okolo ostrova ( návrat do hotelu pozdě večer) pripocítejte k celkové ceně + $150 

Fotka uživatele Havaj pruvodce.

 

Výlet nad mraky do 3055 m.n.m.    6-7 hod   Cena:    $ 375/2os 
Dnes se vydame na cestu pohodlným klimatizovaným autem na vrchol vulkánu zvaného "Dum slunce". Cestou pri stoupani do 3055metru od more az na vrchol teto majestátne sopky, která pomohla vytvořit tento nadherny havajsky ostrov, se nám budou postupně otevírat nové a stále krasnejsi výhledy na ostrov Maui i okolní ostrovy. Cesta autem na vrchol sopky bude trvat 2-3 hodiny. Nahore si prohledneme nejvetsi krater na svete i ojedinele rostiny, ktere rostou jen zde!  např. "Stribrny meč". Pozor v zimních mesicich tu byva skutečne chladno. Uzavřena obuv a teple oblečeni je tedy na tuto cast výletu nezbytna. Projdeme se spolu po sopecnem povrchu na vrcholu spici sopky, a kdyz budeme mít stesti, uvidíme na obzoru Velky ostrov.

Fotka uživatele Havaj pruvodce.

Výlet ,,Hlava Maui" - divoká Hawaii, jak ji z katalogu neznáte!    6-7hod  Cena: $ 250/2os 

Vydáme se klikatou pobřežní silnicí podél západní části MAUI - cestu si přitom zpestříme zastávkami na vyhlídkách a nenecháme si ani ujít: kávovou plantáž, serfařské zátoky, les jako z filmu AVATAR,  "Red Dirt" - rudou hlínu / lávu, která se zde pouziva na obarveni oblečeni, divokou krajinu plnou ruznych výtvoru ztuhle lávy, "Blow hole" ( gejzír tvořeny vlnami oceánu). Cestou si muzete u několika mistnich prodejců zakoupit vyrezane drevene buzky "Tiki" nebo cerstvy kokos, ovoce nebo bananovy kolac. Projedeme malebnou havajskou vesničkou, uvidíme galerii s dechberoucim výhledem i farmy a rozsáhle havajské pastviny. Cesta nás povede malou silničkou vytesanou ve skále a divokou casti ostrova, která Vám nebude připomínat Havaj z katalogu.     Auta z pujcovny do teto casti nesměji jezdit.

Fotka uživatele Havaj pruvodce.
Fotka uživatele Havaj pruvodce.

Trek kráterem sopky Haleakala s průvodcem      8-10hod              Cena od: $ 390
Výlet na vrchol sopky Haleakala 3055m.n.m.  Cestou při stoupani 3055metru od more na vrchol teto majestátne sopky, která pomohla vytvořit tento nadherny havajsky ostrov, se nám budou postupně otevírat nové a stále krasnejsi výhledy na ostrov Maui. Cesta na vrchol bude trvat 2- 3 hodiny. Na vrcholu si prohlédneme ojediněle rostliny, které ziji pouze zde v tomto kráteru např. "Stribrny meč".
A zde na vrcholu sopku začneme nas první trek primo kraterem po male pesince vedouci barevnym sopecnym piskem. Uvidite kratery a pustou krajinu, kde se astronauti a vědci trénuji na výpravy do vesmíru...kráter sopky Haleakala je často prirovnavan k povrchu Marzu a Mesice. Trek trvá cca 2 hod.
Po návratu do auta sjedeme o temer 1000 metru nize na druhy trek, který nás zavede do klece a mraku, uvidíme, jak uchvatna umí priroda byt! Pokud budeme mít stesti na pekne pocasi, budeme uchváceni nadhernym výhledem na druhy konec nejvetsiho kráteru světa! Trek trvá cca 2 hod. Uzavřena obuv a teple oblečeni s sebou. Tento výlet velmi zalezi na pocasi a kondici klientu.

 

 

Trek havajským destnym pralesem ke 130 m vysokému vodopádu -  7 Sacred pools                Cena od: $ 390

Cesta nás zavede přes cely ostrov kolem pobrezi, eukalyptovým lesem v horách i lavovým polem. Uvidíme divokou Havaj! Po prijezdu do narodniho parku se pripravime na 7.5 km trek ( 2-3hod), který nás povede destnym pralesem, mezi gigantickými bambusy, kouzelnou tropickou vegetaci az k  neuveritelne vysokému vodopádu Waimoku. Budete si připadat jako v Jurském parku. Zpět půjdeme stejnou stezkou v džungli, az dojdeme hned k několika mensim vodopadum a jezirkum, kde se muzeme po cestě osvezit a relaxovat pri pohledu na vodopády, oceán a tropickou vegetaci kolem nas. Po odpočinku se vydáme opět na cestu, zastavíme se na dechberouci výhledy rozsáhle krajiny ostrova Maui a okolních ostrovu, az dojedeme do jediného mistniho vinohradu. Muzeme si zde ochutnat mistni vino nejen z hroznu, ale take vino delane z ananasu a dalsi pochoutky. Posilněni mistnimi specialitami se vydame dale na cestu  eukalypty a později nizinou zpět do hotelu. Auta z pujcovny do teto casti nesměji jezdit.

Fotka uživatele Havaj pruvodce.


              

Vylet na kozi farmu a destilerie ostrova Maui         4-6hod  Cena: $ 250/2os 


Vydáme do vysky temer 1000 m.n.m, kde se pěstuje mistni zelenina, levandule, tropické květiny i a je zde jediný vinohrad na ostrove. Mistni vino je velmi chutné a delaji tu i specialni ananasové vino! Pak projedeme oblasti ostrova zvanou upcountry, kde ziji mistni kovbojove, havajsky PANIOLO. Zastavíme se ve 2 mistnich vyroben vodky vyrabene z ananasu a cukrove triny! Moznost prohlídky destilerie a opět ochutnávky (cca 45min). A na zaver se vydáme na navstevu kozí farmy, kde je moznost zakoupeni i ochutnávky všech mistnich specialit. Pro deti velmi oblíbena aktivita, protoze tu mohou zvirata hladit a krmit.

Fotka uživatele Havaj pruvodce.

Fotka uživatele Havaj pruvodce.

Vylet za snorchlovanim v Pacifiku                                                                                Cena:   $75/os
Navstivte hned nekolik svetove proslulych destinaci  na snorchlovani na ostrove Maui za jediny den! Prudovce s Vami pojede na krasne plaze a do uchvatne zatoky, kde uvidite havajske zelene morske zelvy ( cca 1 metr velike), koraly, spoustu ruznobarevnych rybicek, a kdyz nam popreje stesti, mozna uvidime i havajske "tocici se" delfiny ( spinner dolphin ) nebo v zime velryby! Pruvodce je zkuseny zachranny potapec znaly mistnich podminek a sveta pod hladinou Ticheho oceanu. Nauci vas mnoho o havajskem podmorskem svete a kdyz budete chtit poridi i profesionalni fotografie pod vodou, abyte meli pamatku na Vase havajske dobrodruzstvi pod hladinou. Veskere vybaveni vcetne neoprenu v cene!

Pro pokrocile moznost rychlokurzu 'free-diving" ( nauceni delsiho trvani zadrzeni dechu, spravne vyrovnani tlaku v usich a orientace pod hladinou)

Fotografie Vaseho zazitku ZDARMA!    ( fotografie dostanete emailem )

 

Poznamka:

Vyzvednuti v hotelu pred vyletem a odvoz zpet na zapade ostrova Maui ZDARMA

Vyzvednuti v hotelu v jine casti ostrova  + $20-50 dopravneho

 

Dalsi aktivity na ostrove Maui:

 

Plavba motorovym clunem

Odvoz z/do hotelu na zapadu ostrova a veskere snorchlovaci potreby, rucniky, opalovaci krem, ledice na plaube a pitna voda vzdy v cene

1) Privatni plavba motorovym clunem zapadem Maui -  snorchlovani na svetoznamych mistech okolo zapadniho pobrezi Maui. I pri plavbe si povime zajimavosti o Maui a okoli, ktere z teto nadherne perspektivy uvidime.

4 hod plavba  $600 max 4 os   

- moznost potapeni s instruktorem + $100/os s certifikaci    $150 (introdive ) - pokud nemate jeste kurz za sebou

2) Plavba motorovym clunem na Molokini - snorchlovani u svetoznameho atholu Molokini + navsteva zelviho mesta! Tentokrat vyplujeme z jizni casti ostrova.

4hod plavba + odvoz z hotelu na jih Maui ( ze zapadu 1hod/cesta)     $680  max 4os

- moznost potapeni s instruktorem + $100/os s certifikaci    $150 (introdive ) - pokud nemate jeste kurz za sebou

3) Plavba motorovym clunem na soukromy ostrov Lanai - velka pravdepodobnost, ze uvidime delfiny! Na ostrove zakotvime a ceka nas prochazka po okoli a koupani v nadherne zatoce.

8hod plavba   $950 max 4os

 


Dalsi  aktivity:  zorbing, zipline, sagway, jetski, jet-pack, plavba lodi na pozorovani velryb, jizda na koni, LUAU, let vrtulnikem, adrenalinove slanovani vodopadu, meditace, Ho'oponopono, masaze Lomi lomi a joga u oceanu

Moznost luxusniho vyletu na klic. Vyzvednuti ve vasem hotelu luxusnim vozem, prelet helikopterou pres cely ostrov do destneho pralsa, kde Vas vyzvedne Vas cesky hovorici pruvodce a provede vas mistni tropickou prirodou s vodopady, lavovym tunelem i havajskou kulturou.

 

Vylety na ostatnich ostrovech od $350/den

Velky ostrov

1) Vylet za aktivni sopkou - prochazka lavovym tunelem i po lavovem poli,
uvidime obrovske tropicke kapradiny, ktere rostou jen zde (az 5m. vysoke) a
dalsi rostliny, ktere jinde na svete nenajdeme. Ohromi nas obrovsky krater a
vsudypritomny kour vychazejici ze zeme. Opatrne se ho spolu dotkneme rukou
a zjistime, ze je horky! Uvidime ruzne druhy a podoby lavy, dozvime se
hodne o utrapach, ktere mistni zazivaji diky jiz 32 let stale aktivni sopce na
tomto ostrove. Povime si mnoho dalsich zajimavosti o sopecnem vzniku Havajskych
strovu a o jedinecnosti tohoto mista. Dalsi zajimavosti na nasi dnesni ceste
budou lavole stormy a plantaze makademiovych orechu.

2) Vylet za havajskymi dejinami - navstivime stare havajske chramy, povime si
mnoho o jejich vzniku, funkci a dnesnim vyznamu v modernim svete. Dozvime
se o zpusobu zivota starych havajanu a podivame se na mista, kde je
havajska historie stale ziva. Navstivime cestou malebne vesnicky na
pobrezi i rozsahle pastviny havajskych kovboju a ranceru. Ocitneme se na miste
s dechberoucim vyhedem do udoli s vodopady padajicich z vysky gigantickych hor.
Uvidime nekonecny ocean a ostrov Maui na obzoru. Dale pojedeme pres puste
lavole pole a zasavime se v historickem mestecku na pobrezi, kde je
moznost dobreho obcerstveni a prochazky kolem obchudku i podel oceanu.

Dalsi aktivity: vylet lodi k tekouci lave, celodenni trek lavovym polem k k tekouci lave, vylet na vrchol Mauna Kea - nejvyssi hora sveta..

Image may contain: sky, tree, cloud, plant, outdoor and nature


Vylety na Oahu:

1) vylet do havajskych dejin
Prohlidka historickeho centra hlavniho mesta Havaje, Honolulu a jeho pamatek.
Povime si mnoho o havajskem kralovstvi, o slavnych kralovskych rodinach,
uvidime jediny kralovsky palac na uzemi USA, sochu nejslavnejsiho havajskeho
krale Kamehameha Veliky a budovu havasjkeho soudu, kterou znate ze serialu
"Jake a tlustoch". Ceka nas take prohlidka cinske ctvrti a svetozname
plaze Waikiki se sochou slavneho Duka.  Uvidime jeden z
nejslavnejsich krateru na svete  "Diamantovou hlavu" a
muzeme si nakoupit v luxusnich obchodech primo na Waikiki. Po tomto
zazitku opustime mesto Honolulu a pojedeme na prohlidku Pearl harboru, kde
uvidite mnoho z nedavne a temne historie Havaje a dychne na Vas atmosfera druhe
svetove valky.

Image may contain: sky, cloud and outdoor

2)  Okruh ostrovem Oahu
Dnes pojedeme podel pobrezi i vnitrozemim tohoto ostrova, ktery je ze vsech
havajskych ostrovu nejobydlenejsi. Po cestě se zastavíme na kávové plantáži s ochutnávkou tradiční havajské kávy zdarma, na plantáži ananasu, kde si prohledneme necekanou skalu druhu ananasu z celeho sveta. Muzete si ochutnat i
mistni ananasovou zmrzlinu a dalsi pochoutky. Uvidime stare havajske chramy, male havajske
mestecko plne serfaru, slavne severni pobrezi opet s mistnimi
na serfarskych prknech ( v zime zde byvaji velike vlny a ruzne zavody
). Zastavime se na jedne z mistnich svetove proslulych plazi ( moznost koupani
). Dale pojedeme podel pobrezi, uvidime male ostruvky obklopujici tuto cast
pisecneho pobrezi.  Zastavime se cestou na obcerstveni u mistnich
prodejcu a pokud bude zajem, navstivime  Polynezske centrum ( vstup
fakultativne) a v udoli chramu ( vstup fakultativne $3-10 / os).

 

Offroad jízda na čtyřkolkách, jizda na koni nebo zipline!  ADRENALIN NA HAVAJI!

Ocitnete se v nejkrásnějším údolí na Oahu, kde si budete pripadat jako v Jurskem parku! A neni divu ten se tu tocil! Muzete si vybrat z mnoha adrenalinovych aktivit. Nudit se bedude nikdo!

Po stopách slavných filmů

 

Pearl Harbor - nejen o významné místo světových dějin, ale i dějiště natáčení filmové romance Pearl Harbor z roku 2001

Ztraceni - Nejslavnější místo seriálového ostrova je pláž, na niž dopadla přední část ztroskotaného letadla. To bude také naše další zastavka. O kousek dál se nachází pláž, kde si trosečníci postavili kemp.

Pojedeme také do "filmového údolí", které znáte z filmů: Jurský park, Jurský svět, 50 x a stále poprvé, Mike i Dave sháněj holku (2016), Jumanji: Welcome to the Jungle (2017), a nový King Kong s názvem Kong: Skull Island (2017) 

Godzilla -  v roce 2014 si filmaři scény pro tento remake vybrali jako lokaci pro natáčení Oahu, konkrétně jeho nejkrásnější posvátné údolí s kopií japonského chrámu.

Honolulu - projdeme se spolu místy, kde se točily seriály Jake a Tlusťoch, Havaj 5-0 a Magnum.

Dalsi aktivity na Oahu: plavani s delfiny, seskok s padakem, aquapark, zoo, parasailing, vodni skutr, serfovani na Waikiki

 


Ostrov Kauai:

vylet do Velkeho kanonu Pacifiku + okruh ostrovem
Navstivime necekany a na pohled uchvatny kanon, ktery se velmi podoba tomu v
Arizone a proto se mu zde take rika "Velky kanon Pacifiku". Vyjedeme
do 1000m.n.m. na nekolik ruznych mist, odkud budeme mit uchvatne vyhledy nejen
do kanonu, ale i na slavne pobrezi Na Pali se spicatymi vrcholky hor. Po tomto
zazitku navstivime jeste historicka mestecka, uvidime mohutne vodopady, rudou
zem, ktera se zde pouziva na obarveni obleceni.  Po cestě navštívíme kávové plantáže s ochutnávkou tradiční havajské kávy zdarma!


 2)  Trek na znamem pobrezi Na Pali s pruvodcem
Celodenni trek havajsou krajinou s dechberoucim vyhledem a vodopady!
Na tuto cast treku neni nutne zadat o povoleni na uradech.
Tento vylet velmi zalezi na pocasi a kondici klientu.
Trek neni mozne absolvovat v obdobi povodni.

 

Dalsi aktivity: kayak na rece ci v oceanu, vylet lodi na pobrezi Na Pali, let helikopterou, adrenalinovy toobing v tunelech s vodou, meditace a joga 

Image may contain: one or more people, mountain, sky, outdoor and nature

Naše firma si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní zdržení, počasí, kondice klientu )

Ceny jsou uvedeny bez DPH ( 4.16% ).

Havajské ostrovy

Kontakt

Svatba na Havaji Lower Honoapiialani Rd.
Lahaina, 967 61
Maui, Hawaii

1- 808-264 6164
havaj-svatba@seznam.cz