Po stopách slavných filmů

Stále více turistů vyhledává místa, kde se natáčely slavné filmy a seriály. Specializované zájezdy ukazují filmovým nadšencům lokace na Havaji.

Vydejte se s námi po stopách filmových trháků a oblíbených seriálů!

Vznikly zde seriály Havaj 5-0, Ztraceni, Magnum, Jake a Tlusťoch

A filmy Jurský park I až III, Jurský svět, Jumanji, Godzilla, Zkus mě rozesmát, Piráti z Karibiku, Děti moje, 50 x a stále poprvé, My dva a křen, Surfařka, Kopačky, Total Recall (1990), The Hulk (2003), Modrá laguna, Baraka


Ostrov Maui:

Pojedeme spolu do destneho pralesa, kde se tocila úvodní scéna z filmu Jurský park, kdy vrtulnik poprve leti k ostrovu. Uvidime zde i mista z posledniho dilu filmu  Piráti z Karibiku.

Bod zlomu - kazdy vi, ze na Havaji byvaji velike vlny a zrodilo se zde serfovani. Ukazeme Vam, kde se natacely nebezpecne zceny na serfech!

Zkus mě rozesmát - projdeme se celym luxusnim hotelem, kde byl Adam Sandler ubytovany ve filmu i ve skutecnosti pri nataceni tohoto filmu. Luxusni bazeny, krasne plaze, trek dzungli - zazijete vse stejne jako ve filmu!  

Clint Eastwood je jeden z mnoha slavnych, kteri na Maui take bydli. Natocil zde take jeden ze svych poslednich filmu Hereafter. Projdeme se spolu westernovym mesteckem, kde se tenti film v roce 2010 tocil.  

Total Recall (1990) - Vulkanicky krater Haleakaly (což havajsky znamená "Dům slunce") je místem, kde podle domorodé legendy havajský polobůh Maui dokázal slunce zastavit na obloze. Kráter této sopky ze všeho nejvíc připomíná krajinu Marsu (točil se tu i film "Total recall" a zajímavostí je, že v kráterech zde "trénují" i astronauti).

Golf - divate se na sportovni prenosy a zajima vas, kde se oehrava PGA Tournament of Champions? Kazdy leden zde mame vyvrcholeni nejvetsiho svetoveho turnaje v golfu, kde hraji ti nejslavnejsi hraci! Pojedte s nami na toto golfove hriste a nadhernym vyhledem na ocean.

MTV - zajima Vas, kde se natacela reality show pro americkou MTV? Ukazeme Vam ista, kde mladi americane bojovali o 1 milion dolaru!

Misto, kde se tocila poslední scéna z filmu Hulk (2003) a kde vznikl namet na les z filmu Avatar najdeme v divoke casti osrova Maui.

Kde bydli slavni?  Na ostrove Maui bydli mnoho tvari americkeho showbusinessu. Ukazeme vam, kde ma sve sidlo Silveret Stalonne, Hellen Hunt, zpěvák kapely Metallica James Hetfield, Aerosmith Steven Tyler...


Ostrov OAHU:

Pearl Harbor - nejen o významné místo světových dějin, ale i dějiště natáčení filmové romance Pearl Harbor z roku 2001

Ztraceni - Nejslavnější místo seriálového ostrova je pláž, na niž dopadla přední část ztroskotaného letadla. To bude také naše další zastavka. O kousek dál se nachází pláž, kde si trosečníci postavili kemp.

Pojedeme také do "filmového údolí", které znáte z filmů: Jurský park, Jurský svět, 50 x a stále poprvé, Mike i Dave sháněj holku (2016), Jumanji: Welcome to the Jungle (2017), a nový King Kong s názvem Kong: Skull Island (2017) 

Godzilla -  v roce 2014 si filmaři scény pro tento remake vybrali jako lokaci pro natáčení Oahu, konkrétně jeho nejkrásnější posvátné údolí s kopií japonského chrámu.

Honolulu - projdeme se spolu místy, kde se točily seriály Jake a Tlusťoch, Havaj 5-0 a Magnum.Kontakt

Svatba na Havaji Lower Honoapiialani Rd.
Lahaina, 967 61
Maui, Hawaii

1- 808-264 6164
havaj-svatba@seznam.cz